ViewSoutheastern Local SD
View
Southeastern Local
School District
2003 Lancaster Rd.Chillicothe, Ohio 45601   |  (740) 774-2003

Honor Roll 2nd Nine Weeks

 

SOUTHEASTERN ELEMENTARY

HONOR ROLL

SECOND NINE WEEKS 2019-20

FIRST GRADE

SECOND GRADE

LIAM BENSON

CAITLYNN CURRENT

ALAYNA CUTRIGHT

ANDREA DANNER

MCKENZIE GINTER

ADDISON GREENE

HOLSTON GUYSINGER-DEMINT

KADYNCE HART

ZARYK HELSEL

MASON MOWBRAY

DALTON MURRAY

RIVER RUCKEL

HAYDEN STANLEY

DANIKA BROWN

SAIGE CLAYTOR

LAKEN DANIELS

KAROLINE GRAFFIS

QUINLEY HALLER

TYLER HEARD

WYATT KNOTTS

BAILEY SWIGGETT

KENDALYNN OAKES

HUNTER STEVENS

HAZEL WARMOUTH

LARISSA WELCH

CHARLEIGH WILLIAMS

MACSTON ARTHUR

EMALEE DAVIS

MAKENZIE ELAM

MORGAN HARP

AUBREY HELTON

HHUDSON HOLBERT

JASON JOHNSON

ZOEY KNIGHT

JACOB PATTERSON

MARY-JAYNE TENNANT

AERIK WOODARD

LEAH BAXTER

EMME BROWN

CODY BRUST JR.

DRAKE COLLIER

LAWSON DANIELS

BRAXTON DYKE

FRANKLIN EDLER

REMINGTON FINLEY

NATALIE GARVEY

BRODY HARRINGTON

ISAAC HAYES

AUBREY IRVIN

AUTUMN MULLINEAUX

CARTER PECHACEK

ALAYNA STOUT

ALANA LEWIS

ANAKIN WYATT

LUCAS BORLAND

BRYSON CLARY

MACKENZIE ELDER

GABRIELLA FOUT

EMMITT GRAGG

KINLEY HESS

MICHAEL HORSLEY

SLADE KNIGHT

BROOKE LOWE

BROOKLYNN ROLL

CIERA SNYDER

CHLOE PARKER

LANE PETERS

KACEN BAXTER

BRIAN BLEDSOE

KARISSA BOSSTIC

GABE DAVIS

ASHTON DEPUGH

HANNAH DOLES

JAYDEN GILLUM

MOLLY GREWELL

DALLAS HUGHES

AUDREY LEE

MAKENNA SIDERS

CLAYTON SMITH

MADELYN WISEMAN

AUTUMN BROWN-MCFANN

COLTON CARROLL

JARON COLLIER

BRYSONN COTTRILL

JAYCEE FISHER

ADALYN FRANCIS

COOPER HUTTON 

CRUZ KNIGHT

BAYLEE STEWART

PAISLEY BEELER

ISAAC BENNETT

JAMESON FISHER

STONE FREY

CADEN GRAVES

NATALIE LOCHBAUM

GUNNER MITCHELL

JERSEY OATES

GAUGE ROMANS

COLTON THOMPSON

MALIYA WAGNER


THIRD GRADE

ALL A’S

FOURTH GRADE

ALL A’S

ANGELYNN BRADLEY

LANCE DONALDSON

HAILIE FRIEND

BRYCEN KESSLER

ANNA MALDONADO

LANDON PECHACEK

WESTON SMITH

ISAIAH COSBY

SOPHIE DETTY

MCKENZIE DEWHURST

SHELBY FYFFE

JONAH KNOTTS

TYLER LEASURE

MACY STANLEY

JACOB BROWNING

JACOB BUNKE

ELLIE CORCORAN

CARSON FARLER

AVADIA KNIGHT

RYLEIGH VARNEY

PATRICK WILBANKS

TRENT COLBURN

LACY ESTEP

HOLLY MEADOWS

AUBREY SNEDDON

MYA VICKERS

JIA JUN WILBANKS

KYLEE CLARY

WYATT SMITH

JADE TURNER

KAYDEN WARE

ELIJAH ELLIOTT

RICHARD SMITH

MALLORIE ELAM

GABRIEL OATES

CAMERSON SMITH

JACKIE DAVIS  

ELLA HARTMUS 

TRENTEN MCWHORTER

LAKE SHAW

DAVIS WIREMAN


THIRD GRADE

A&B HONOR ROLL

FOURTH GRADE

CADEN KROETSCH

SOPHIE RIGGIN

SAM SMITH

ZECHARIAH STANLEY

CAMRON DAVIS

EMILY HAVENS

LUCAS LEASURE

BRODY PFEIFER

NATASHA TATMAN

CONER VININGS

BRAYSON WILLARD

JAMISON WINFIELD

TENLEY ANDERSON

LARAH DANIELS

JAX HOLMAN

CAROLINA RAIRDON

JONAH DAVIS


A&B HONOR ROLL

MACIEE BARROWS

KATELYN CLARY

BRANDON JARRELLS

BROOKLYNNE JOBE

ALAYSIA KIRKMAN

BLAKE LIEBE

KEEGAN MCCOY

JOURNIE METZ

KYLEE SULPHER

TYSON WHITING

CAYDEN WITTKUGLE

BROOKLYNN DONOHO

BRAYDEN ELKINS

SOPHIA HADDOX

ARIANNA HAWK

ELIJAH CARROLL

BAELYN CASEMAN

RAYDER OSBORNE

MASON SKAGGS

LANDON WELCH

EMMALYNN BRADLEY  

KASEN CAHILL

ISABELLE SCARBERRY

GABRIELLE SWACKHAMMER

HARVEY WOOD




Perfect Attendance 2nd Nine Weeks:

 

PERFECT ATTENDANCE

                                             2ND NINE WEEKS 

                                                      2019-20

KINDERGARTEN

MRS. BORLAND

JULIANNA MALDONADO

GRACE PETERS

MADALYN SKAGGS


MRS.ELDRIDGE

CALLI CARROLL

CONNOR CLAYTOR

JOSEPH CURRENT

LORALEI TATMAN

MISS PETERS

COLTON BEASLEY

JAYDEN FRANGELLA

JETT KNIGHT


MRS. RHOADS

CHASE HARRINGTON

KENDALL LOTT

JACQUELYN VAN VRANKEN

LANDON VARNEY

FIRST GRADE

MS.AUSTIN

CAITLYNN CURRENT

ANDREA DANNER


MRS. DIXON

LAKEN DANIELS

QUINLEY HALLER

TYLER HEARD

KENDALYNN OAKES

MRS. GILLUM

EMALEE DAVIS

AERIK WOODARD


MRS.HOBSON

EMME BROWN

CODY BRUST

LAWSON DANIELS

BRODY HARRINGTON

SECOND GRADE

MRS.HARTSHORN

LUCAS BORLAND

BROOKE LOWE

MRS.HUTCHISON

GABRIEL DAVIS


MRS.PARK

AUTUMN BROWN-MCFANN

ATHENA DOLLARHIDE

CRUZ KNIGHT

MRS.STAUFFER

COLTON THOMPSON



THIRD GRADE

MRS.DYKE

HAILIE FRIEND

ANNA MALDONADO

WESTON SMITH


MRS.HIGLEY

SOPHIE DETTY

TROY REYNOLDS

MACY STANLEY

CONNER VININGS

MRS.SIDERS

ELLIE CORCORAN

LARAH DANIELS

MS. WILLS

WESTLEY BLAKE

ALEX LEACH

FOURTH GRADE

MRS.EVANS

KATELYN HARTMAN

BROOKLYNN JOBE

JOURNIE METZ

WYATT SMITH

MRS. IMAN

NATHAN GRAY



MR. MCCLOSKEY

GARRETT DEPEW

DAYLEN HANSHAW

MRS.WISEMAN

GABRIEL HARTMAN

JOHNATHAN MURRAY

GABRIELLE SWACKHAMMER

DAVIS WIREMAN



















Southeastern Local School District
2003 Lancaster Rd.
Chillicothe, Ohio 45601
(740) 774-2003
© 2020 Southeastern Local School District.
 CMS and Responsive Design by eSchoolView